Montované stěny z keramzitu


Společnost Abakon nabízí svým klientům jedinečnou kombinaci tradice a moderních materiálů. Systém zaručuje snadnou a rychlou výstavbu budovy i nízkou spotřebu dodatečných materiálů. Jedná se o expresní technologii, která nevyžaduje, aby investor musel souhlasit s jakýmikoli kompromisy. Montované stěny z keramzitu mají všechny vlastnosti ceněné u staveb obytných domů a zároveň umožňuje krátkou dobu realizace. Keramzitové prvky se vyznačují také hladkým povrchem a nejsou potřebné žádné vnitřní omítky. Mohou být okamžitě obložené stejně jako malované! Jedná se o další úsporu času, protože procesy tradičních omítek může trvat až několik měsíců.

Průřez stěnou

Keramzitový prefabrikát není nic jiného než keramika, velmi populární u nás, ale vyrobená v monolitu. Tloušťka vnějších stěn vyrobených v této technologii je 15 cm, zatímco vnitřní stěny - 10 cm. Má velmi dobré vlastnosti a vyznačuje se vysokou a dlouhodobou životností, minimálně 200 až 300 let. Faktory, které určují dlouhou životnost, jsou vysoká odolnost proti vlhkosti, plísním, houbám, kyselinám a také k mechanickému poškození.Keramzit také není materiál, který b se líbil hlodavců, nebo hmyzu.

Předpřipravené instalace uvnitř

Dokončené stěnové prvky mají výšku patra a jsou ideální pro výstavbu rodinných jednotek, rodinných domů, průmyslových a vícepodlažních budov.

Hlavní výhodou této technologie, kterou Abakon velmi často využívá, jsou: velmi rychlá doba výstavby, neomezené možnosti tvarování architektury, jakož i záruka nejvyšší kvality práce a příznivé ceny. Společnost Abakon, která se již více než deset let podílí na výstavbě prefabrikovaných montovaných budov z keramzitu, se může pochlubit obrovskými zkušenostmi, jejichž důsledkem je téměř šedesát nových domů, které Abakon za rok postaví.

Co je to Keramzit?

Keramzit je materiál odolný vůči vlhkosti a různým typům hub a plísní. Jeho absorpční schopnost se pohybuje kolem 21% u největších granulí - ovlivňuje pouze jejich vnější plášť.

Keramzit neabsorbuje vlhkost a vystaven jejímu působení se velmi rychle "jí zbavuje". Kromě toho, používaný k výrobě prefabrikovaných prvků, zajišťuje dobré mikroklima uvnitř místností. Reguluje fyzikálně-chemické parametry a vytváří tak pohodlné a především zdravé a bezpečné životní podmínky. Je to mrazuvzdorný a nehořlavý materiál, relativně trvanlivý a teplý a zcela odolný vůči živým organismům. Nezmizí pod vlivem tepla a nevyzařuje žádné chemické sloučeniny ani plyny.
Projekty a stavba montovaných domů Abakon, Copyright © 2020
Realizace webové prezentace Weboski