Reference - 2

Dobrý den,

k dnesnímu dni jsme se nastěhovali do našeho nového domu a rádi bychom poděkovali společnosti Abakon za splnění snu o vlastním bydlení za tak krátkou dobu a přívětivou cenu.

Co ale musíme vyzdvihnout především je profesionální a zároveň velice přátelský přístup pana Sojky a to už od prvního dne (ještě před podepsáním smlouvy), díky kterému se staly naše "nadstandartní" požadavky realitou.

Již jsme to řekli i panu Sojkovi osobně, ale rádi bychom aby to věděli i ostatní: pan sojka je defacto "Abakon" (jsme přesvědčení že takto vnímají i ostatní vaši zákazníci), protože on je jediný, kterého vidíme na dení bázi a řeší všechny dotazy / problémy i když některé jsou v kompetenci jiných zaměstnanců Abakonu.

Ještě jednou díky a ať se daří...

Rončkovi :)


10/2019

ronckoviRáda bych se podělila o naše zkušenosti s polskou stavební firmou ABAKON, která má zastoupení v Ostravě.

Hlavní prioritou naší stavby byla rychlost stavby, bezbariérovost a materiál, ze kterého je dům postavený.

Chtěli bychom poděkovat jmenovitě paní Karle Kalusové, Jarmile Sojkové a panu Břetislavu Sojkovi za lidský přístup, jejich příjemné vystupování, vstřícnost a hlavně ochotu řešit naše mnohdy nestandartní požadavky.

Stejné poděkování patří polským projektantům a stavebníkům za jejich neúnavnou práci.

Manželé Lovečkovi

07/2019
Loveckovi1 Loveckovi2

Dobrý den,

rádi bychom poděkovali společnosti Abakon, která realizovala výstavbu našeho rodinného domu na Ostravici.Předně chceme vyzdvihnout kvalitní a profesionální spolupráci s vedoucím stavby panem Břetislavem Sojkou. Za přípravný a organizační tým patří naše velké poděkování paní Jarmile Sojkové, Karle Kalusové a Dominik Witos.

Všechny pracovní skupiny, které se podílely na výstavbě našeho domu odvedly čistou, kvalitní a profesionální práci.Jsme rádi, že jsem se pro společnost Abakon rozhodli a můžeme všem potencionálním klientům jen doporučit.Abakon nám pomohl splnit si náš sen o krásném bydlení za neskutečně krátký čas.

Velké díky

Manželé Jakub a Pavla Hanulíkovi, Ostravice
Abakon Padiglione 2
06/2019

reference%20padiglione%202


Fantastický organizační koncert, který předvedl stavbyvedoucí p. Sojka v případě výstavby rodinného domu manželů Hanulíkových na Ostravici, se jen tak nevidí. Od kopnutí do země stěhujeme nábytek do dokončeného,funkčního, provozuschopného domu po sedmi měsících...
Stavba probíhala téměř nepřetržitě i v zimních měsících, profese na sebe navazovaly, nikdo si na stavbě nepřekážel.

Pan Sojka předvedl, jak se skutečně "staví sen", sice bez televizních kamer, ale o to víc profesionálně.

Děkujeme !

za investora: Pavla a Jakub Hanulíkovi,
Abakon Padiglione 2
06/2019

reference%20padiglione%202Na základě výborné prezentace technologie montovaných domů z ekologických keramzitových panelů na výstavě Stavotech v Olomouci, kterou provedli zástupci firmy ABAKON paní Kalusová, paní Sojková a pan Sojka jsme vybrali projekt 2011 SE. Díky uvedeným pracovníkům, kteří nám s nevšední ochotou byli nápomocni po celou dobu výstavby a rovněž díky všem pracovním skupinám, které odvedly rychlou a kvalitní práci dnes víme, že i přes prodloužení termínu ukončení byla naše volba správná a lze ji všem zájemcům doporučit. Velké díky patří i panu Dominikovi Witosovi, který řešil vše potřebné z polské centrály.
Jana a Ondrej Kolibovi
05/2019

Kolibovi
V loňském roce jsem si nechal stavební firmou ABAKON postavit bungalov 4+1 (cca 120m) - jednalo se o stavbu na klíč , dle mého individuálního projektu.

Celý proces realizace domu bych shrnul do dvou fází:
Příprava, do které patří zpracování mého projektu, jeho úpravy, cenové nabídky, konzultace, rozpočty, financování
Samotná stavba, počínaje přípravou pozemku až po finální dokončení domu.

Nyní, po ukončení stavby a nastěhování můžu říci, že jsem byl s firmou ABAKON velmi spokojen a doporučil bych ji.
Určitě bych vyzdvihl vysokou kvalitu odvedených řemeslných prací, ať už na exteriéru, tak v interiéru. Bylo evidentní, že zaměstnanci firmy ABAKON jsou odborníky ve svém oboru, práci odváděli rychle, precizně, byli velmi vstřícní a na staveništi vždy udržovali pořádek. Termínově se stavba, oproti harmonogramu, protáhla cca o měsíc, což bylo způsobeno enormně dlouhými dodacími termíny subdodavatelů, především na dveře se čekalo cca o 4 týdny déle. Oboustranně dohodnutá cena domu byla dodržena, žádné vícenáklady nebyly.

Nakonec bych chtěl poděkovat pracovnicím kanceláře v Ostravě, paní Kalusové a paní Sojkové, za vždy pozitivní přístup a rychlé řešení problémů, panu Sojkovi, který jako zkušený odborník pečlivě dohlížel na samotnou stavbu a který byl vždy nápomocen s praktickou radou, a také panu Adrianovi, který řídil organizaci prací z centrály v Polsku.

S pozdravem
Petr Vavříček
Bohumín
03/2019

vavricek
Dobrý den

Chtěl bych touto cestou poděkovat firmě Abakon a jejímu celému týmu z česka, který celou dobu přípravy a samotné realizace byl vždy nápomocný a trpělivý se mnou J.

Firma Abakon mi postavila domeček mých snů a představ v rekordním čase 6.měsíců tak jak tvrdily na začátku při podpisu smlouvy a také to že celou dobu drželi dohodnutou cenu – což se dnes skoro nevidí.

Ještě jednou děkuji a budu Vás doporučovat.

Marian MUSIOLEK

03/2019Dobrý den,
rád bych tímto poděkoval celému týmu firmy Abakon za podporu a zajištění stavby našeho domu SE 2011. Vyřídit a ufinancovat celý kolotoč stavby, není nic jednoduchého a je potřeba se obrnit trpělivostí ve všech těch administrativních záležitostech. V tomto ohledu musím velmi poděkovat za vstřícnost a ochotu paní Kalusové/Sojkové při zahájení stavby a ze své zkušenosti jsem se s takovým přístupem ještě nesetkal.
Samozřejmě velký dík a profesionalitu patří "technickému týmu" a to panu Polakovi, Waldenovi a Sojkovi, s kterými rostl dům před očima. Vždy se snažili poradit ve všech etapách a v průběhu stavby jsme tak nemuseli řešit žádný vážnější problém.
V porovnání s jinými firmami, s kterými jsme jednali, tak našeho výběru určitě nelitujeme a rádi firmu Abakon budeme doporučovat i nadále.
Děkujeme a přejeme mnoho spokojených zákazníků jako my.

S Pozdravem
Fujakovi

IMG_20180912_163015

09/2018


Chtěla bych poděkovat stavební firmě ABAKON za dobře vykonanou práci na mém domku.
Všem pracovníkům z Polska.
Paní Kalusové a paní Sojkové za jejich práci a zejména p.Sojkovi,který vedl mou stavbu,za jeho obětavost,profesionalitu a vekou pomoc.

Děkuji
J.Lhotská

WP_20180420_10_27_53_Pro

06/2018

Dobrý den, chtěli bychom tímto českému zastoupení firmy ABAKON poděkovat za realizaci našeho snu, tedy výstavby rodinného domu.
Již první kontakt v kanceláři byl velice přívětivý a paní Kalusová, paní Sojková, společně s panem Sojkou nám trpělivě vysvětlili naše všetečné otázky, týkající se realizace výstavby rodinného domu. Nakonec jsme si vybrali dům Abakon 2009 SE2 . Nejlepší reklamou jsou již vybudované rodinné domy a my jsme tak mohli navštívit typově shodný dům, kdy nám jeho majitelé umožnili prohlídku a sdělili pár cenných rad při projektu domu. Po vyřízení nezbytných formalit začala výstavba, která běžela skutečně dle plánu (pozn. : škoda, že neumíme poručit větru a zejména dešti).
Jednotlivé části výstavby bylo radost sledovat, protože je vidět, že firma ABAKON si vybrala skutečné profesionály (všichni vědí, co mají dělat, jednotlivé práce na sebe navazují, zásobování skutečně funguje, takže žádné zbytečné čekání a prodlevy). Náš velký dík směřuje dále do Polska, kde jsme jednali s panem Adrianem a paní Natalií, která nám pomohla při realizaci návrhu koupelny.
V průběhu stavby jsme si velmi oblíbili pana KWASNEHO, který nám vybudoval krb s centrálním rozvodem. Zde je vidět, že je to skutečný profesionál, který má letité zkušenosti. Dále považujeme za nutné vyzdvihnout práci pana SZYLUKA (dosud nesetkali s tak pečlivým a poctivým pracovníkem).
Na závěr tedy ještě jednou děkujeme za komplexní servis všem členům týmu české pobočky firmy ABAKON, zejména paní Kalusové, paní Sojkové a panu Sojkovi, jakož i firmě ABAKON Spólka z o.o., za výstavbu našeho domu. Tuto firmu budoucím zájemcům doporučujeme vzhledem k naším kladným zkušenostem v průběhu celého projektu výstavby domu.
S pozdravem, manželé Koneční

konecni

04/2018

V den kdy jsme se rozhodli postavit dům, jsme zvolili firmu Abakon na doporučení známého, který byl s ní spokojen. Již od začátku nám ve všem poradili, jak od vyřízení stavebního povolení až po hypotéku. Typový dům nám upravili podle našich představ. Stavba probíhala rychle, stavebním dělníkům šla práce od ruky a dům rostl před očima. S touto firmou jsme byli velice spokojení a budeme ji doporučovat dál svým známým. Tímto bychom chtěli poděkovat celé firmě Abakon, za krásný domeček, konkrétně pí Kalusové, pí Sojkové, p. Sojkovi a p. Waldenovi a p. Polákovi.


petra%20a%20david
12/2017

Dobrý den,

Chtěli bychom tímto poděkovat českému zastoupení fy Abakon za podporu a zajištění realizace domu 2011 SE. Při výběru stavební technologie pro nás byl (jak už to v dnešní rychlé době bývá) důležitým faktorem čas potřebný pro realizaci domu, při zachování kvality. Tyto kritéria a očekávání byla splněna firmou Abakon v maximální míře.

Jelikož se reference na kvalitu a rychlost výstavby díky spokojeným klientům rychle šíří dále, byla firma Abakon v době realizace našeho domu kapacitně zřejmě na maximu, k tomu se přidalo nepříznivé počasí. Do posledního týdne jsme nevěřili, že může být termín splněn, ale zejména díky p. Sojkovi, který naší stavu koordinoval se firmě Abakon podařilo termín splnit bez zásadních neshod nebo reklamací.

Na závěr bychom chtěli panu Sojkovi ještě jednou poděkovat za trpělivost a vstřícnost.

Firmu Abakon můžeme jen doporučit, jelikož jednoduše neslibují, co nemohou splnit což v oboru stavebnictví bohužel běžné není. Dále bychom chtěli zmínit standard kvality a vstřícné jednání, které v nás zanechalo silný dojem.

Přejeme spoustu spokojených klientů

Manželé Horutovi


WP_20170821_10_46_31_Pro

10/2017


Chtěli bychom touto cestou poděkovat celému týmu ABAKON za nádherný domeček Abakon 2009 SE. Již pár týdnů bydlíme a nemáme nic, co bychom vytkli. Naše velké dík patří hlavně panu Adrianu Polakovi za odborné rady, doporučení, rychlé jednání a hlavně profesionalitu. Paní Natalii pak za projekt krásné koupelny. Naš velký dík ale patří také "profíkům" na české straně, kde to vlastně všechno začalo, a to paní Kalusové, Sojkové, panu Sojkovi, Waldenovi, a v neposlední řadě také všem "fachmanům" :-), kteří se podíleli na stavbě domu. Kdo máte nějaké pochybnosti, zda s touto firmou stavět, pak neváhejte a oslovte, zajděte na konzultaci, za což nic nedáte. Není to firma, která Vám bude něco vnucovat, naopak Vám poradí a vysvětlí, proč tak či onak. Pak už bude vše jen na Vás. Také jsme na začátku měli drobné pochybnosti, ale po návštěvě týmu v PL, jsme si byli jisti, že jsme udělali dobře. Za nás palec nahoru...ABAKON DOPORUČUJEME!!

Manželé Rojíkovi

Rojikovi%2011 Rojikovi%2012
Rojikovi%2013

07/2017

Dobrý den,
Děkuji firmě Abakon...
Tato firma nám postavila krásný domeček v rekordním čase :-) k nastěhování! Moc děkujeme, jsme velmi spokojeni s úžasným přístupem a prvotřídní kvalitou. Budeme firmu Abakon doporučovat s radostí dál.

Bakanová Petra
Dolní Marklovice

Bakanova

03/2017

Dobrý den,
s pracovníky Abakonu, pí. Kalusovou, pí. Sojkovou a p. Sojkou jsme byli velmi spokojeni, byli nám vždy ochotni pomoci se vším co jsme potřebovali, určitě doporučíme všem výstavbu domu s firmou Abakon, s domečkem jsme naprosto spokojeni a především vstřícný přístup k nám zákazníkům, již zmiňovaných lidí této firmy je profesionální a na úrovni.

Děkujeme s pozdravem manželé Marika a Petr Potykovi

potykovi

03/2017

Dobrý den,
rádi bychom poděkovali za vstřícnost firmě Abakon při realizaci našeho domu abakon SE 2011. Byli jsme velice spokojeni s paní K. Kalusovou, J. Sojkovou a s panem B. Sojkou a Waldenem.
Panu Sojkovi a panu Waldenovi děkujeme za odborné rady a doporučení během realizace stavby. Děkujeme Semmlerová a Klúcsik
V příloze posílám také fotku.

S pozdravem
Semmlerová

3010

03/2017

Dobry den s Abakonem jsem byl spokojen. P. Kalusová, pani Sojková a pan Sojka byli mi vždy ochotni poradit,P. Sojka byl ochoten pomoci s překladem Polskeho jazyka do Češtiny kde vznikala komunikačni bariera, také mi hodně poradil po technicke strance.Jinak jsem moc spokojen s domem od Abakonu ktery postavily, Taky děkuji p.Klaudii za projekt a p Natalii a p.Bobovwskemu a hlavně p Martinovi ktery dodělava zavěrečé prace na domně. Byl jsem snim veimi spokojen. S pozdravem Lukáč a Milena Lukáčová.

Lukacovi

08/2016

Dobrý den,manželé Mazurovi děkují celému týmu Abakon za velmi dobrou spolupráci při realizaci našeho domečku v Dolních Domaslavicích.
Skvělá organizace,bezproblémové financování, máme s této firmy dobrý pocit a mohu jen doporučit.Zvláště pak děkujem paní Sojkové a Kalusové,dále panu Waldenovi a B.Sojkovi,který dobře radil a pomáhal například s realizací žumpy,vsakovací jímky a podobně.

mazurovi1 mazurovi2

01/2016

Hezký den,

Už to jsou 3 roky co jsme se s manželem rozhodli pro stavbu domu... Stále jsme váháli či stavět svépomocí nebo zaplatit firmu. Vzhledem k manželové časově náročné praci jsme se proto rozhodli že firma která nám postaví dům na klíč bude nejlepší volba. Začali jsme hledat firmu.. půl roku jsme koukali na internet, ptali se známých,ale pořád se nám něco nezdalo nebo nám nevyhovovala cena... Když jsem ale jednoho dne zahlédla v Petřvalďě domeček u něhož byla na plotě reklama "Zde staví f. Abakon" Domek mě na první pohled uchvátil vše jsem popsala manželovi a začali jsme koukat na stránky Abakonu. Nechali jsme si poslat cenový návrh s kterého jsme byli usnesení! Nádherný dům, solidní cena a rychlost výstavby nás přesvědčila. Proto jsme se rozhodli navštívit zástupce firmy paní Sojkovou a paní Kalusovou s tím že máme zájem o dům od F. Abakon. Obě nám pomohly s výběrem domu, poradily atd. Po čase veškeré papírování připravily a mohlo se začít stavět.
Vše šlo podle plánu dům rostl před očima. Obrovské děkuji si zaslouží pánové dělníci především pan Janek rukama nohama jsme se domlouvali na detailech obdivuji jeho trpělivost ale vždy nás pochopil a když vznikl problém dělal vše proto aby ho vyřešil ještě jednou velké děkujeme panu Jankovi! Děkujeme také stavby vedoucímu p. Waldenovi, technikovi p. Sojkovi za rady a pomoc při řešení vzniklých problémů které se bohužel občas objeví ale nic a nikdo není dokonalý. Celkově chceme poděkovat za nádherný domeček který nám f. Abakon postavila, který podle sousedů neskutečně zapadl do naší malé vesničky. Všem se moc líbí a nám se už přes půl roku krásně bydlí.

Děkujeme
s pozdravem

manželé Kollarčíkovi
Horní Domaslavice

kollarcikovi1 kollarcikovi2

01/2016

Dobrý den,

pečlivě a zodpovědně jsme hledali firmu, která by nám postavila rychle a kvalitně pěkný dům.

Našli jsme si polskou firmu Abakon a udělali velice dobře.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat nejen této firmě, ale jmenovitě také panu Adrianu Polakovi, stavebnímu dozoru p.Waldenovi, stavebnímu techniku panu Břetislavu Sojkovi, ale i všem stavebním a pracovním četám, které se na výstavbě našeho domu podílely.

Děkujeme za velmi kvalitní, rychlou a profesionální práci a tuto firmu doporučujeme všem, kteří chtějí mít perfektně postavený krásný dům.


S pozdravem

Miroslava a Bohuslav Suchánkovi

01/2016


Dobrý den,

chtěla bych poděkovat všem pracovníkům f. Abakon, kteří se podíleli na výstavbě našeho rodinného domu. Celá stavba proběhla bez problémů a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Především bych chtěla poděkovat p.Sojkovi za mnohé dobré rady a velkou vstřícnost při řešení malých nedostatků. Dále bych chtěla poděkovat p.Adrianu Polakovi za přípravu stavby a trpělivost. Nemalý dík patří p.Sojkové, p.Kalusové a p.Waldenovi.
Firmu ABAKON mohu všem jen doporučit. Firmě ABAKON přeji hodně spokojených klientů.

Kamila Stará, Šilheřovice

Kamila Stara 1 Kamila Stara 2
12/2015


Hezký den paní Kalusová a paní Sojková,

Touto cestou bych chtěl poděkovat firmě Abakon a zároveň vyzdvihnout jejich profesionalitu a lidský přístup i k méně příjemným věcem jako jsou reklamace, opravy. Jsem nadmíru spokojen, s přístupem pana Břetislava Sojky, technikem, který veškeré opravy dokázal zrealizovat v co nejkratším termínu a hlavně bez jakýchkoli problémů. Mé poděkování patří i samozřejmě i paní Karle Kalusové při výběru odstínu barvy pro realizaci. Společnost ABAKON, doporučuji všem při realizaci novostavby.

S pozdravem Rostislav Pyš

07/2015


Hezký den paní Kalusová a paní Sojková,

v našem domě v Dolní Lutyni už bydlíme více než půl roku bez problémů. Proto bych také Vám chtěla poděkovat za všechny informace, které jste nám na začátku naší stavby poskytli a za všechnu práci, kterou jste udělaly. Celá stavba proběhla bez problémů a zbytečných průtahů, za což i Vám dvěma patří poděkování, abyste si nemyslely, že jsem na Vás zapomněla. Kdyby jste měly zájem se přijet podívat na náš domek, jste vítány. Ještě jednou děkuji a ať máte stále spokojené klienty, jako jsme my!

S pozdravem Eva Ježišková s rodinou

Jezisek 1 Jezisek 204/2015


Manželé Kubicovi

Dobrý den,
chtěli bychom touto cestou poděkovat pí. Kalusové a pí. Sojkové za vstřícnost, spolehlivost a pochopení při řešení nejrůznějších věcí spojených s výstavbou RD Abakon 2009 SE 2. Od prvního výkopu až do předání klíčů jsme byli moc spokojeni se vším, co firma u nás na domečku v Dětmarovicích udělala. Stejně tak patří pomyslný "palec nahoru" panu Waldenovi, který má na tom, že jsme se za 4 měsíce stěhovali nemalou zásluhu.
Ještě jednou díky, Pavel a Mirka Kubicovi :)
01/2015


Manželé Ježiškovi

Je to necelý rok a půl, kdy jsme se rozhodli pro stavbu nového rodinného domu. Hlavním impulsem byla návštěva u našich známých manželů Sojkových, kteří mají nádherný dům postavený na klíč firmou Abakon. Takový dům jsme chtěli také! Přiznám se, že jsme zpočátku měli určité obavy stavět s polskou firmou (nevím proč nás mnoho známých od tohoto rozhodnutí odrazovalo), ale Sojkovi nás ubezpečovali, že vše určitě proběhne rychle a bez problémů. Protože se známe velmi dlouho, věřili jsme jim a udělali jsme dobře. S organizací stavby, rychlostí, způsobem plateb i s kvalitou práce jsme byli zcela spokojeni. Vůbec jsme netušili, že vše půjde tak rychle, bezproblémově, a že za tak krátkou dobu od našeho prvotního rozhodnutí už na podzim budeme bydlet. Je pravdou, že pan Sojka je naprosto skvělý člověk a neskutečně nám pomohl ve všem, co jsme potřebovali zajistit, poradit. Má skvělé organiační schopnosti a znalosti o jednotlivých etapách stavby, takže měl naši plnou důvěru! Všem, kteří chtějí stavět rodinný dům na klíč rychle a kvalitně doporučuji tuto polskou firmu Abakon, protože my jsme chtěli nejen hezký, ale také kvalitně postavený dům, a to se nám splnilo! Ještě jednou děkujeme panu Sojkovi a firmě Abakon.


Mudr.Justin Chudoba

V roce 2013 jsme se rozhodli pro stavbu rodinného domu na klíč s firmou Abakon. Firma dům postavila za 4.měsíce ve velmi dobré kvalitě, a pružně reaguje na drobné nedostatky.Jsme spokojeni a doporučujeme firmu všem potenciálním zájemcům.
Mudr.Justin Chudoba

Chudoba 1 Chudoba 2
manželé Olejníkovi

Pečlivě jsme hledali stavební firmu, která by rychle, kvalitně a levně postavila dům na klíč. Na doporučení pana B. Sojky jsme se správně rozhodli stavbu realizovat a můžeme tuto firmu doporučit všem. Tímto chceme poděkovat firmě Abakon a také polským zručným pracovníkům. Velké díky patří pí. Kalusové, pí.Sojkové, panu Waldenovi a zejména B.Sojkovi, který tým Abakonu ještě zkvalitnil za zrealizovaní našeho snu
Přejeme hodně spokojených zákazníků, mezi které patříme.
S pozdravem Olejníkovi

P3120027 P3120029


Petr Straka

V rámci komplexního hodnocení stavební firmy Abakon konstatuji, že jsem skutečně maximálně spokojen nejen s realizací výstavby rodinného domu, ale také s jednoznačně pozitivním postojem k řešení všech vzniklých problémů. V případě českých pracovníků uvádím, že zajišťují zejména funkční spojení mezi vedením firmy a samotnými stavebními dělníky, kteří zcela zákonitě potřebují některé požadavky a náměty investorů vysvětlit. Jejich zapojení do systému je zcela logické a přínosné pro všechny zainteresované strany.
S pozdravem
Petr Straka


rodina Novotných

Na základě dokumentačního předání stavby ke dni 30.4.2014 zasílám ve zkratce subjektivní hodnocení :

  • přístup k zákazníkovi - profesionální, vstřícný, nadstandardní,
  • komunikace - příjemná a profesionální, dostupná v denní i noční době,
  • prezentace firmy na netu – na vysoké úrovni,
  • stavební práce – rychlé a profesionální, kvalitně odvedená práce,
  • stavební dozor – profesionální, vždy připravený podat správné informace, spolehlivý,
  • platební styk – bezproblémový,
  • předání stavby – profesionální, kvalitně připravené

Šajtar Roman

Dobrý den, s prací firmy Abakon jsem velmi spokojen. Chválím přístup všech, kteří se na stavbě podíleli. Vyzdvihuji profesionální jednání stavbyvedoucího p.Waldena. Děkuji, Šajtar Roman.


Mentzikovi

Děkujeme paní Kalusové a paní Sojkové za bezproblémovou a vstřícnou komunikaci i přípravu v oblasti realizace výstavby domu. Firmě Abakon bychom chtěli poděkovat za bezproblémový průběh výstavby našeho rodinného domu. Všechny pracovní čety, které se na výstavbě podílely odvedly kvalitní práci. Touto cestou bychom taky chtěli poděkovat panu Waldenovi.

Mentzik 1 Mentzik 2


Michal a Jana Štverákovi

Hledali jsme takovou firmu, která nám bude schopna rychle a dle individuálního projektu postavit náš dům. S jinou společností jsme jednali 3 měsíce, ale požadavek na zaplacení 70% ceny předem jsme nemohli akceptovat. Následně jsme dostali doporučení na společnost Abakon a jsme za to rádi. Nízkoenergetický dům se zárukou 50-ti let nám postavili za několik měsíců přesně podle našich přání. Společnosti Abakon přejeme mnoho spokojených zákazníků.

Stverakovi 1 Stverakovi 2

manželé Motýlovi

Hodnocení zástupců firmy Abakon na území ČR p. Kalusové, p. Sojkové a pana Waldema. Spolupráce s výše jmenovanýma byla velice dobrá. Pokud jsme potřebovali při stavbě pomoc a poradit vyšli nám vždy ochotně vstříc za co jim patří dík a vaši firmě taky, že za tři měsíce bydlíme to je rekord. Věříme, že i ostatní budou spokojeni. Děkujeme.


Dušan Černík

Chtěl bych tímto poděkovat Vám i všem členům a spolupracovníkům firmy Abakon za úspěšnou realizaci stavby rodinného domu Abakon 2009. S průběhem stavby jsem spokojený a velmi mne překvapila rychlost s jakou byl domek postavený. Mohu proto opravdu potvrdit platnost reklamních sloganů z webových stránek "S námi stavíš pro radost" a "Vysněný dům již za 3 měsíce". Kladně hodnotím i příznivou cenu a hlavně přístup celého Vašeho kolektivu který mi poradil a přesvědčil mne se rozhodnout právě pro tuto stavbu. Dům získal uznání i v širokém okolí svým vzhledem, rychlostí výstavby, provedením i použitím u nás netradičních technologií. Přeji Vám všem i celému kolektivu firmy Abakon v roce 2012 mnoho takto úspěšných staveb a spoustu spokojených zákazníků.

Ćernik Dusan 2 Ćernik Dusan 1


manželé Sadloňovi

V roce 2009 jsme začali s výstavbou rodinného domu s firmou Abakon Celá výstavba trvala 3 měsíce. Během této doby se vystřídalo na stavbě několik skupin zaměstnanců a musíme všem velmi poděkovat, celá stavba proběhla bez problémů a k naši spokojenosti. Taktéž bychom chtěli poděkovat vedení firmy Abakon a taky zástupcům v České republice paní Sojkové, paní Kalusové a panu Waldenovi za skvělou spolupráci. S pozdravem manželé Sadloňovi

Sadlon 1 Sadlon 2


Dušan Pyš

V roce 2011 jsem začal s výstavbou RD firmou Abakon se sídlem v Bialsko-Biale. Výstavba trvala 3.měsíce.Dům jsem stavěl vedle svého bratra, který stavěl s firmou Abakou RD ze speciální nabídky -Abakon 2009. Můj RD je vlastní projekt. Firma dokáže stavět dle daných projektů,ale taktéž vlastních. S pruběhem stavby jsem byl spokojený a jsem rád, že jsem si vybral firmu Abakon. Na stavbě pracovali brigády, které pracovali bez problémů. Opravdu platí firemní slogany - Stavíš pro radost + vysněný dům za 3.měsíce. Dům je postaven z Keramzitu, u nás neznámého materiálu. Veřím ,že se Keramzit stane stavebním materiálem v ČR. Díky svým vlastnostem. Tímto chci poděkovat vedení firmy, pracovníkum a především zástupcum firmy na území ČR p.LKalusové, p. Sojkové a p.Waldenovi za výbornou spolupráci. Po celou dobu byli všichni vždy nápomocni v každém směru. Vše bylo vždy rychle vyrešeno, vždy nám vyšli vstříc a pomohli. Děkuji úverové poradkyni firmy Abakon p. Čubanové. Firmě Abakon - vedení, pracovníkum a hlavně zástupcum na území ČR p. Kalusové,panu Sojkovi a p.Wadnenovi přeji další spokojené zákazníky a spoustu dalších postavených domů.

Dusan PYŚ 1 Dusan PYŚ 2 Dusan PYŚ 3Rostislav Pyš

V roce 2011 jsem začal s výstavbou RD Abakon 2009 - speciální nabídka. RD stavěla firma Abakon se sídlem v Bialsko-Biale. Výstavba trvala 3.měsíce. Na stavbě se střídali pracovní brigády - vše proběhlo bez problémů. Dům byl postaven z netradiční technologie v ČR z keramzitu, který je výborný ze zdravotního hlediska. Chtěl bych poděkovat vedení firmy, pracovníkum a predevším zástupcům firmy na území ČR p.Kalusové, p.Sojkové a p.Waldenovi za výbornou spolupráci. Po celou dobu byli všichni vždy nápomocni v každém směru. Vše bylo vždy rychle vyřešeno, vždy nám vyšli vstříc. Tímto bych chtěl poděkovat za skvělou, rychlou a bezchybnou výstavbu RD. Firmě Abakon - vedení, pracovníkum a hlavně zástupcům na území CR p.Kalusové,p.Sojkovi a p.Wadnenovi přeji další spokojené zákazníky. Taktéž chci poděkovat úvěrové poradkyni firmy Abakon p.Čubanové.

Rostislav Pyś 1 Rostislav Pyś 2 Rostislav Pyś 3Karel Matula

Vážení, chtěl bych se tímto dopisem vyjádřit k provedené stavbě v Třaňovicích na parcele č. 2801. Veškeré etapy byly provedené a obsazené skvělými odborníky a práce byla provedena v nejlepší kvalitě a bez jakýchkoliv reklamací. Důvodem tohoto trvzení je skvělá, už skoro dokončená stavba, kterou obdivuje celé okolí. Zároveň bych chtěl vyjádřit velký dík a obdiv poradentské službě a řízení stavby pobočky firmy Abakon v Ostravě, konkrétně je třeba vyjádřit uznání p. Kalusové a p. Sojkové. Tyto dvě dámy byly po celou dobu realizace stavby nápomocné v každém směru provádění stavby. Jednalo se např. o výběr barvy, materiálu a v neposlední řadě o vylepšení domku, které nebyly realizací vlastního domku. Chtěl bych se také vyjádřit ke skvělému výběru stavebního dozoru, který provádí pan Walden. Je to odborník znalý zákonů, které musely být příspůsobeny v ČR. Uznání patří také jeho organizačním schopnostem, přístupu pracovníků na stavbě a v neposlední řadě k individuálním požadavkům z mé strany. Tímto bych chtěl poděkovat za skvělou spolupráci vedení firmy Abakon v Ostravě a hlavně velký dík patří stavbyvedoucímu p. Waldenovi.


Bočánová Vladimíra

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat firmě ABAKON za postavení domu v Dolní Lutyni.Všechny etapy výstavby probíhaly v souladu s časovým harmonogramem uvedeným ve smlouvě.Práce byly vždy kvalitně a rychle odvedeny. Zvláště bych chtěla poděkovat paní Sojkové a paní Kalusové za nesmírně vstřícný přístup a pomoc při realizaci stavby.Obě paní jednatelky vždy ochotně a rychle vyřešily mé dotazy k polské straně firmy. Velké poděkování patří také panu Waldenovi za velice odborný stavební dozor.Vždy byl kdykoliv ochoten poradit a také pomoci. Panu Sojkovi děkuji za pomoc při dodatkových pracích. S firmou ABAKON jsem byla velmi spokojená a vřele doporučuji všem,kteří se rozhodli pro vlastní bydlení.

Bocankova 1 Bocankova 2 Bocankova 3manželé Gorovičovi

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat firmě Abakon, že realizuje tyto projekty staveb rodinných domů, věřím tak že budu s tímto domem spokojen a to hlavně díky profesionálnímu přístupu vedení a projektantů firmy v PL, také vedení v ČR paní Sojková a Kalusová prokazují vysoké profesionalní kvality při řešení vzniklých problémů souvisejících se stavbou ačkoliv tyto problémy nebyly zapříčiněny firmou Abakon ale bankovním ústavem financujíci realizaci stavby, kdy bankovní úředníci nebyly schopni uvěřit rychlosti s jakou stavba postupuje. Další díky patří panu Waldenovi za odbornou znalost a profesionalitu s jakou dohlíží na průběh stavby. Samozřejmě musím poděkovat jednotlivým pracovním četám, které se účastnily stavby našeho domu. Přejeme do budoucích let firmě Abakon a jejich zástupcům v ČR a PL mnoho dalších realizací staveb domů, mnoho dalších spokojených klientů - obyvatelů těchto domů firmy Abakon.

Gorovicovi 1 Gorovicovi 2


Břetislav a Ivana Sojkovi

Chtěli bychom touto cestou poděkovat zástupcům fy.ABAKON v ČR. P.Kalusové,p.Sojkové,p.Waldenovi a p.Wijackému za skutečně rychle a kvalitně odvedenou práci při realizaci našeho nového domu,postaveného přesně v duchu reklamních sloganů této firmy,protože naprojektovat,vyřídit stavební povolení a postavit dům s takovou rychlostí a kvalitou není zcela běžné.Když se někdo rozhodne v dubnu že bude stavět a v říjnu téhož roku bydlí nám příjde jako neskutečné,a kdyby nám toto někdo vyprávěl asi bychom mu nevěřili,že je to možné.Poděkování samozřejmě patří i Polské firmě samotné a jejím četám,které se na stavbě podílely,protože to byla radost se na ně dívat,když někdo ví přesně co má dělat.Pokud by nám někdo nevěřil co tady píšeme,klidně může zavolat,rádi odpovíme na jakoukoliv otázku a podělíme se o zkušenosti se stavbou domu.

Sojkovi I 1 Sojkovi I 2 Sojkovi I 3Projekty a stavba montovaných domů Abakon, Copyright © 2021
Realizace webové prezentace Weboski